Zabawna recenzja Cukierni Pingwinek

Aleksandra RPiątka za sympatyczną nazwę, szóstka za jedyne cheap nba jerseys w swoim rodzaju lody! Znam je od dzieciństwa Late i wciąż smakują mi tak samo dobrze.

Od lat niezniszczalne wholesale mlb jerseys panie sprzedają lody, ale nie na gałki, lecz szpatułki. Nakładają różne rozmiary porcji: duże, małe, dziecinne. Najlepiej wybrać „mieszane”, czyli po prostu każdego po trochu.
Wielu klientów zachwala  też lody włoskie, ja takowych nie lubię, więc się nie wypowiem.
Jeśli ktoś będzie w pobliżu Placu Centralnego, polecam przespacerować się w stronę Zalewu Nowohuckiego i przy okazji Opinia wstąpić do Pingwinka na lody. Niestety nowohuckie Nieloty boją się zimna i lody dostępne tylko w Establish okresie od kwietnia do cheap nba jerseys października. Za to przez ?ng cały rok otwarta jest cukiernia, gdzie można kupić o dobre pączki, rurki z kremem i kapuśniaczki.

Zapomniałam wspomnieć o znaku rozpoznawczym Pingwinka. Oczywiście mam na myśli jedyny w swoim rodzaju at odgłos dzwoneczka, który informuje o wchodzących i wychodzących wholesale nfl jerseys klientach. Nigdzie już nie usłyszysz historycznego „dzyń dzyń”, tylko w pozytywna Pingwinku! Niepowtarzalne!

Aleksandra R.

zobacz oryginalny post na yelp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 + 8 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.